Pozvánka na netradiční box – muž proti ženě

Neměl by to být boj na život a na smrt, nicméně napínavé to bude, protože oba soupeři to myslí vážně. Akce proběhne v sobotu 8. června od 18 hodin v brněnském Sono Centru na Veveří ulici. Bude to boxerský zápas!

Do ringu nastoupí Luděk Urbánek známý pod přezdívkou Savana a teprve 18letá Jaromíra, dcera mistra světa v boxu Lukáše Konečného. Dívka dobře trénovaná a na svůj věk již docela v tomto sportu zkušená. „Ona trénuje pod otcovým vedením v Ústí nad Labem, já začal v Brně… Počítám s tím, že to se mnou nebude mít jednoduché, makám na tom. Nebude to žádná šaškárna, jak by se u mne mohlo zdát, tentokrát je to vážné. Ano, chodím domů s monokly na očích, naraženými žebry, natrženými svaly, ale já to prostě dám,“ píše Luděk Savana Urbánek v průvodním textu k zápasu.

Zdánlivě možná trochu zvláštní atrakce má ovšem hlubší smysl: Luděk zorganizuje vybírání peněz prostřednictvím QR kódu, které budou věnovány hospicu sv. Alžběty na Starém Brně. Zápas chlapa s dívenkou bude součástí akce Tohle je box, kterou Luděk již tradičně moderuje. Tentokrát se odváží vstoupit do ringu také coby boxer.

A ještě maličkost: Luděk Savana je náš dobrý kolega. Pracuje jako moderátor na Signál rádiu, také na Kiss a spolupracuje s Country rádiem i s Rádiem Beat. Dlouhá léta vysílal na rádiu Čas. Je členem Syndikátu novinářů ČR, tudíž i jeho odnože, Syndikátu novinářů jižní Moravy.

Autor článku: